Fiek-Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Momentalisht rreth forumit

  Starlight
  Starlight


  Posts : 20
  Join date : 09/07/2009
  Age : 34
  Location : Prishtina

  Momentalisht rreth forumit Empty Momentalisht rreth forumit

  Mesazh  Starlight Tue Aug 18, 2009 11:47 am

  Forumi eshte ende duke u rregulluar, ende jane duke u futur materiale dhe informata, temat e diskutimit ende nuk jane hapur, se shpejti shpresojme se do te perfundojn "punimet" dhe forumi do te finalizohet dhe do te futet ne funksion per diskutime.Ju falemnderit per mirekuptim

   Ora është Wed Oct 04, 2023 8:11 am