FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistenët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistenët

  Mesazh  BrainPower prej Thu Dec 10, 2009 10:03 pm

  Ligjerues dhe asistent:

  Prof.Dr.Ilir Limani

   Ora është Sat Jan 19, 2019 10:54 am