FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistenët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistenët

  Mesazh  BrainPower prej Thu Dec 10, 2009 10:28 pm

  Profesor:

  Prof.Dr. Lavdim Kurti
  Prof.Dr. Avni Skeja

  Asistent:

  Mr. Arben Mashkulli

   Ora është Sat Jan 19, 2019 9:57 am