FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistenët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistenët

  Mesazh  BrainPower prej Thu Dec 10, 2009 9:56 pm

  Ligjerues:
  Pr.Dr Myzafere Limani-Dekane

  Asistent:
  Mr. Fidan Mehmeti
  Mr. Sabrije Osmani

   Ora është Sat Jan 19, 2019 10:56 am