FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistentët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistentët

  Mesazh  BrainPower prej Fri Jul 31, 2009 9:41 pm

  Ligjerues:
  Prof. Dr. Nebi Caka
  Prof. Dr. Ruzhdi Sefa

   Ora është Wed Nov 14, 2018 3:09 am