FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistentët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistentët

  Mesazh  BrainPower prej Fri Jul 31, 2009 9:40 pm

  Ligjerues:
  Prof. Dr. Jusuf Krasniqi
  Mr. Bahri Prebreza

  Asistent:
  Mr. Arben Lekaj

   Ora është Sat Jan 19, 2019 10:37 am