FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesoret dhe asistentet

  Share
  avatar
  Starlight

  Posts : 20
  Join date : 09/07/2009
  Age : 29
  Location : Prishtina

  Profesoret dhe asistentet

  Mesazh  Starlight prej Sun Nov 29, 2009 6:48 pm

  Profesor:

  LULE AHMEDI

  Asistent:

  BESMIR SEJDIU

   Ora është Sat Jan 19, 2019 9:53 am