FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Literatura

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Literatura

  Mesazh  BrainPower prej Thu Dec 10, 2009 10:35 pm

  1.BAZAT E ELEKTROTEKNIKES 1 - Nexhat Orana

  2.BAZAT E ELEKTROTEKNIKES - DETYRA TE ZGJIDHURA - Ruzhdi Sefa, Luan Ahma & Alajdin Abazi

   Ora është Sat Jan 19, 2019 9:54 am