FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Literatura

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Literatura

  Mesazh  BrainPower prej Thu Aug 20, 2009 6:00 pm

  1.BAZAT E ELEKTROTEKNIKES 1 - Nexhat Orana

  2.BAZAT E ELEKTROTEKNIKES - DETYRA TE ZGJIDHURA - Ruzhdi Sefa, Luan Ahma & Alajdin Abazi

  3.BAZAT E ELEKTROTEKNIKES 2 - Nexhat Orana

  4.DETRYRA TE ZGJIDHURA NGA B.E.T 2 - Skript


  _________________
  Everytime you smile at someone, it is an action of love, a gift to that person, a beautiful thing. M.Teresa

   Ora është Sat Jan 19, 2019 9:51 am