FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Literatura

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 30
  Location : Istog

  Literatura

  Mesazh  BrainPower prej Thu Aug 20, 2009 5:49 pm

  1.BAZAT E PROGRAMIMIT NE C++ - Agni Dika

  2.ALGORITMET - NJOHURI THEMELORE - Agni Dika


  _________________
  Everytime you smile at someone, it is an action of love, a gift to that person, a beautiful thing. M.Teresa

   Ora është Sat Jan 19, 2019 10:32 am