FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Momentalisht rreth forumit

  Share
  avatar
  Starlight

  Posts : 20
  Join date : 09/07/2009
  Age : 29
  Location : Prishtina

  Momentalisht rreth forumit

  Mesazh  Starlight prej Tue Aug 18, 2009 11:47 am

  Forumi eshte ende duke u rregulluar, ende jane duke u futur materiale dhe informata, temat e diskutimit ende nuk jane hapur, se shpejti shpresojme se do te perfundojn "punimet" dhe forumi do te finalizohet dhe do te futet ne funksion per diskutime.Ju falemnderit per mirekuptim

   Ora është Sat Jan 19, 2019 9:51 am